Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaký typ úvěru je pro Vás nejvhodnější
  • Na co si dát pozor
  • Jak si půjčit spolehlivě a bez rizik
Upozornění: Informace uvedené na těchto stránkách nemusí být aktuální a mohou být tedy v rozporu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Spotřebitelský úvěr na auto - ještě dnes?

23-09-2014

Chcete si pořídit auto? Máte už vyhlídnutý nový vůz, ale chybí Vám potřebná hotovost? Nevíte, zda zvolit spotřebitelský úvěr na auto nebo si pořídit auto na leasing?

Pořiďte si vysněné auto právě teď

V dnešní době se dá život bez auta představit jen těžko. Auta dnes slouží nejen jako dopravní prostředek, ale pro mnoho lidí znamená i určitou prestiž. Ať už potřebujete auto jako nutnost, nebo si jen chcete dopřát svůj vysněný bourák, je ta nejlepší doba koupi uskutečnit. Pokud Vám chybí potřebná hotovost, máte tyto možnosti:

  • Pořídit si auto na leasing
  • Vzít si auto na úvěr

Spotřebitelský úvěr na auto vs. leasing

Zvažujete, zda si vzít auto na úvěr anebo na leasing? Obě možnosti mají své výhody i nevýhody.

Auto na leasing

Pro volbu leasingu pracuje hlavně rychlost s jakou se dostanete ke koupi auta. Leasingové smlouvy se často vyřizují přímo v prodejně aut. Takže s autem můžete týž den odjet.

Při leasingu je majitelem vozu leasingová společnost, což je možná hlavní nevýhoda leasingu. Všechny pojistné smlouvy jsou tedy psány na leasingovou společnost a plnění jde proto nejdříve za ní a až poté se společnost vyrovnává s Vámi.

Auto na úvěr

Úvěr je nutné nejdříve s bankou vyřídit a poté co dojde k čerpání úvěru si auto koupit. Dnes je však vyřízení úvěru velmi rychlé. Velkou výhodou úvěru na auto je, že se vozidlo stává ihned Vaším majetkem.

Všechny pojistné smlouvy jsou totiž sepsány s majitelem auta, tedy s Vámi a v případě nehody jde pojistné plnění rovnou Vám. Další výhodou úvěru na auto je, že splátka úvěru nepodléhá DPH jako splátka leasingu, čímž se leasing prodražuje.

Úvěr na auto u renomované bankovní společnosti

Pokud jste se rozhodli koupit auto na spotřebitelský úvěr na auto, nabízíme vám řešení. Sjednejte si úvěr s námi u renomované společnosti s nízkou úrokovou sazbou.

Parametry úvěru na auto

S námi můžete čerpat úvěr na auto až do výše 600 000 Kč. Dle Vašich finančních možností si sami zvolíte dobu splácení od 24 do 72 měsíců (u úvěru nad 200 000 Kč dokonce až 96 měsíců). Úvěr je možné kdykoli předčasně splatit. Splatit jej můžete zcela nebo jen částečně.

Pojištění úvěru na auto

Kromě těchto výhod je možné si úvěr pojistit pro případ nenadále platební neschopnosti, a to z důvodů: pracovní neschopnosti, plné invalidity, úmrtí nebo ztrátě zaměstnání. Úvěr není třeba ničím jistit.

Úvěry snadno a rychle

Žádné dokládání Vašich příjmů - to je běýná praxe u úvěru typu půjčka bez doložení příjmu. Nezaměstnaní a lidé bez pravidelných a prokazatelných příjmů mohou vuyžít dostupné půjčky pro nezměstnané ihned - půjčky téměř pro všechny. Pro matky na MD je určena půjčka pro ženy na mateřské snadná, rychlá a dostupná.

© 2013 Uvery-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách mají pouze informativní charakter.