Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaký typ úvěru je pro Vás nejvhodnější
  • Na co si dát pozor
  • Jak si půjčit spolehlivě a bez rizik
Upozornění: Informace uvedené na těchto stránkách nemusí být aktuální a mohou být tedy v rozporu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka bez poplatku 1 Kč a bez příjmu

21-07-2014

Jak získat peníze co nejrychleji, bez prokazování výše příjmu a bez zbytečných registračních poplatků? Jde to vůbec? Řešením jsou nebankovní SMS půjčky bez 1 Kč.

Vyhoví téměř každému žadateli, a peníze poskytnout na bankovní účet rychlostí blesku.

Půjčka, kterou vyřídíte snadno a rychle

SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu je nenáročná na vyřízení. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na stránkách nebankovní společnosti, ve kterém se parametry upřesňují pomocí posuvníků. Zadáte výši půjčky, termín splatnosti a základní údaje o své osobě. Nemusíte prokazovat příjem ani shánět ručitele. Po vyplnění žádosti i odešlete ke schválení. To netrvá dlouho, výsledek se dozvíte za pár minut. Peníze jsou posléze obratem odesílány na účet, takže je můžete použít ještě ten den, kdy jste o ně zažádali.

Vyhněte se symbolickému ověřovacímu poplatku

U SMS půjčky bez 1 Kč odpadá nutnost registračních poplatků ve výši 1 Kč. Ty jsou u některých společnost vyžadovány, a slouží k ověření účtu klienta. Sice jde o symbolický poplatek, ale je zbytečným zdržením, proto od něj už mnohé nebankovní společnosti upouštějí. Nemusíte také prokazovat výši svých příjmů, což ocení lidé s nízkým nebo nepravidelným příjmem.

Několik tisícovek dokáže pomoci v největší krizi

Každý žadatel, který potřebuje finanční prostředky urgentně, jistě ocení nenáročnost administrativy. Nezískáte sice žádné astronomické sumy, ale i pár tisíc korun pomůže překlenout dočasnou krizi a zaplatit, co je potřeba. Splacení probíhá v rámci jediné splátky v řádném termínu. Částka je navýšená o poplatek za půjčení, který je poměrně vysoký. Proto si i mikropůjčku dobře rozmyslete, a využijte ji jen v případě, že ji máte jak splatit a nemůžete získat peníze jiným přijatelným způsobem.

Naše tipy

Nezaměstnaní mohou využí dostupné půjčky pro nezměstnané ihned. Snadná a okamžitá Půjčka bez doložení příjmu je příkladem rychlé a dostupné půjčky pro všechny.

© 2013 Uvery-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách mají pouze informativní charakter.