Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaký typ úvěru je pro Vás nejvhodnější
  • Na co si dát pozor
  • Jak si půjčit spolehlivě a bez rizik
Upozornění: Informace uvedené na těchto stránkách nemusí být aktuální a mohou být tedy v rozporu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Co je refinancování půjček

07-03-2014

Pokud se vám špatně splácí půjčka, nemáte na měsíční splátku, kterou vám vaše banka nastavila nebo se vám prostě půjčka zdá příliš nevýhodná, zkuste se porozhlédnout po bance, kde můžete svojí půjčku refinancovat. Převedením vaší stávající půjčky k jiné bance ušetříte až několik set korun měsíčně, snížíte si úroky a třeba i prodloužíte dobu splácení.

Refinancování půjček se tedy, jak už jste asi pochopili, týká půjček bankovních, nikoliv nebankovních.

Jak a kde refinancovat

Dojít si na pobočku nebo to zkusit online? Refinancování není nic složitého, jako si hodně lidí myslí. Nebude vás to stát mraky času a nebude vás obtěžovat ani složité papírování. Refinancovat můžete jednoduše pomocí online formulářů na webových stránkách vámi zvolené banky. Pokud zvolíte online banku, koukněte se například na banku ZUNO, která se refinancováním půjček zabývá, a vše můžete vyřídit pohodlně online z vašeho domova.

Jestliže se tedy rozhodnete refinancovat online a nechcete chodit na pobočku, zabere vám to pouze pár minut, ale nezapomeňte mít naskenované potřebné dokumenty. Refinancování půjček nenabízí pouze online banky, ale i běžné banky, například Equa bank.

Kolik ušetříte

Když si chcete vypočítat, jak moc by vám refinancování pomohlo, vyhledejte si na internetu kalkulačku refinancování půjček. Díky té zjistíte, kolik můžete ušetřit na měsíčních splátkách nebo na úrocích. Doporučujeme si vypočítat i RPSN, které napoví, kolik si vaše stávající banka řekne za převedení půjčky jinam.

Naše tipy

Nezaměstnaní mohou využí dostupné půjčky pro nezměstnané ihned. Snadná a okamžitá Půjčka bez doložení příjmu je příkladem rychlé a dostupné půjčky pro všechny.

© 2013 Uvery-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách mají pouze informativní charakter.