Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaký typ úvěru je pro Vás nejvhodnější
  • Na co si dát pozor
  • Jak si půjčit spolehlivě a bez rizik
Upozornění: Informace uvedené na těchto stránkách nemusí být aktuální a mohou být tedy v rozporu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Hypotéční úvěr - hypotéka

05-08-2014

Hledáte nejvýhodnější hypotéční úvěr na bydlení? Chcete se pustit do rekonstrukce domu či bytu? Hledáte výhodné refinancování hypoték? Zajímáte se o hypotéku na družstevní byt?

Hypotéční úvěr snadno a rychle

Hypotéční úvěr slouží k financování nebo investici do nemovitostí určené pro bydlení. Finance získáne hypotékou můžete využít například takto:

  • Pořídit si byt, rodinný domek, rekreační chatu nebo stavební pozemek
  • Provést výstavbu, dostavbu či rekonstrukci domu či bytu
  • Úvěr na bydlení využít k vypořádání vlastnických vztahů k nemovitosti
  • Provést refinancování stávajících hypoték

Refinancování hypoték

Refinancování hypoték je výhodné tehdy, pokud jste si sjednali hypotéční úvěr již dříve, kdy úrokové sazby byly vyšší. S refinancováním hypoték pomocí jednoho úvěru na bydlení můžete dřívější dluh předčasně splatit a dál už splácet jen úvěr s výhodnějším úrokem.

Variabilní hypotéka

Hypotéku si také můžete vzít ve variantě tzv. variabilní hypotéky. Při volbě variabilní hypotéky se budou úrokové sazby hypotéky dělit na fixní a variabilní části.

Variabilní hypotéka - jak to funguje ?

Variabilní část se bude měnit každý měsíc podle aktuální situace na peněžním trhu. Fixní část úrokové sazby hypotéky je stejná po celou dobu trvání hypotéčního úvěru nebo se dá fixovat na 1, 3, nebo 5 let. Celková výše úrokové sazby hypotéky je v této variabilní formě hypotéky zpravidla nižší než u ostatních hypoték.

Nečekejte na změnu zákona - sjednejte si hypotéku už teď

Dle současného zákona o dani z příjmů je možné uplatnit odpočet úroků z hypotéky od základu daně a tím snížit daň z příjmu odváděnou státu. Současně připravovaná daňová reforma však má tento odpočet úroků z hypotéky zrušit. Proto vyřízení hypotéky raději neodkládejte a využijte současných výhodných podmínek.

Doporučujeme

Pokud potřebujete peníze okamžitě, může být pro Vás řešením rychlá půjčka ještě dnes - snadná a dostupná půjčka pro všechny. Malé a dostupné půjčky do 5000 ihned jsou označovány také jako SMS půjčky. Pokud nemáte práci nebo máte příjem, který nelze prokázat, informujte se o půjčkách pro nezměstnané ihned - snadné a rychlé půjčky na cokoliv.

© 2013 Uvery-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách mají pouze informativní charakter.