Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaký typ úvěru je pro Vás nejvhodnější
  • Na co si dát pozor
  • Jak si půjčit spolehlivě a bez rizik
Upozornění: Informace uvedené na těchto stránkách nemusí být aktuální a mohou být tedy v rozporu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kdo poskytuje půjčku na auto bez registru?

02-11-2013

Pořízení auta je nákladná věc, a pokud nemáme odpovídající hotovost, nabízí se možnost vzít si na auto půjčku. Pro žadatele s prokazatelným příjmem a bez zápisu v registru dlužníků to asi problém nebude, ale pokud už nějaké to "klopýtnutí" se splácením úvěrů máme - poskytne nám někdo půjčku na auto bez registru?

Bankovní účelový úvěr na auto

U klasických účelových úvěrů na auto od bank a velkých nebankovních společností se samozřejmě příjmy i registry prověřují. Totéž platí pro leasingové společnosti. Takže se záznamem v registrech bychom zde asi nepochodili. Na finančním trhu ale existují také půjčky, u kterých se do registru nenahlíží a jsou to dokonce úvěry, kdy lze získat i stovky tisíc korun. Lze tedy se zápisem v registru dlužníků financovat klidně i nákup nového auta. Kde tyto půjčky na auto bez registru najdeme?

Americká hypotéka - půjčka na auto bez registru

Jedná se o americké hypotéky poskytované některými nebankovními společnostmi. Háček je zde v tom, že musíte vlastnit nemovitost - dům nebo byt, který můžete dát do zástavy. Pokud ale tuto podmínku splňujete, můžete požádat o půjčku na auto bez registru až do výše několika set tisíc korun (v závislosti na ceně nemovitosti) a využít nízkých splátek a dlouhé doby splatnosti. Navíc jsou tyto půjčky z principu neúčelové, lze jimi financovat prakticky cokoliv, takže se nemusíte omezovat jenom na nákup auta. O výhodnou americkou hypotéku můžete požádat například zde.

Naše tipy

Nezaměstnaní mohou využí dostupné půjčky pro nezměstnané ihned. Snadná a okamžitá Půjčka bez doložení příjmu je příkladem rychlé a dostupné půjčky pro všechny. K dostupným nebankovním půjčkám se řadí také půjčka pro ženy na mateřské - půjčka ženám na MD.

© 2013 Uvery-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách mají pouze informativní charakter.