Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaký typ úvěru je pro Vás nejvhodnější
  • Na co si dát pozor
  • Jak si půjčit spolehlivě a bez rizik
Upozornění: Informace uvedené na těchto stránkách nemusí být aktuální a mohou být tedy v rozporu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Úvěr pro začínající podnikatele

27-10-2013

Chcete rozjet firmu a nemáte dostatečný kapitál? Podnikáte a potřebujete získat úvěr? Sháníte spolehlivou instituci, která Vám půjčí na Vaše aktivity? Nabízíme Vám podnikatelský úvěr u renomované společnosti s minimálními riziky.

Podnikatelský úvěr na míru

Každý podnikatel se během své činnosti dostane do situace, kdy potřebuje rychle peníze. Ať už rozšiřuje firmu či kupuje nové vybavení. Náš podnikatelský úvěr Vám ušijeme na míru. Bez zbytečného papírování s Vámi vyřídíme úvěr rychle dle Vašich potřeb.

Nabízíme Vám dva základní typy podnikatelského úvěru: úvěr se zajištěním a bez zajištění.

Podnikatelský úvěr bez zajištění

Nezajištěný úvěr opravdu nevyžaduje žádnou formu ručení za podnikatelský úvěr. Lze jej čerpat až do výše 1 500 000 Kč. Doba splatnosti je 2 – 7 let. Sjednaná výše splátek se během celé doby splácení nemění. Budete mít možnost Váš podnikatelský úvěr splatit předčasně či využít mimořádné splátky.

Možnost pojištění úvěru

Máte-li strach z nenadálé neschopnosti podnikatelský úvěr splácet, můžete si nechat úvěr pojistit pro případy:

  • pracovní neschopnosti
  • trvalé invalidity
  • úmrtí

Podnikatelský úvěr se zajištěním

Zvolíte-li si podnikatelský úvěr se zajištěním, můžete čerpat úvěr až do výše 5 000 000 Kč. Kromě toho můžete získat až 3 000 000 Kč v podobě kontokorentu nebo revolvingu. Za úvěr se ručí nemovitostí, která nemusí být bezpodmínečně ve Vašem vlastnictví.

Splatnost úvěru, předčasné splacení

Doba splatnosti je 2 – 10 let. Splácet můžete buď odděleným splácením jistiny a úroků nebo anuitním splácením. Podnikatelský úvěr je možné splatit předčasně nebo jej znovu čerpat až do jeho původní výše. Nabízíme Vám také možnost odložení splátek.


Více informací o podnikatelském úvěru s možností online žádosti najdete například na těchto stránkách.

Doporučujeme

Pro důchodce, studenty, matky na MD je určena půjčka bez doložení příjmu - Váš příjem opravdu nikoho zajímat nebude. Rychle, bleskově, okamžitě - tak lze získat rychlá půjčka ještě dnes. Lidem bez prce může "vytrhnout trn z paty" půjčka pro nezměstnané hned - peníze lze získat opravdu velmi rychle.

© 2013 Uvery-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách mají pouze informativní charakter.