Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaký typ úvěru je pro Vás nejvhodnější
  • Na co si dát pozor
  • Jak si půjčit spolehlivě a bez rizik
Upozornění: Informace uvedené na těchto stránkách nemusí být aktuální a mohou být tedy v rozporu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Konsolidace dluhů

20-06-2014

Podle statistik stále roste počet lidí, kteří mají uzavřený více než jeden úvěr. V takovém případě je možné velice jednoduše nad svými závazky ztratit přehled. Vhodným řešením může být konsolidace dluhů, při níž jsou všechny úvěry sloučeny do jednoho a člověk tak platí jedinou splátku. Získá tak přehled o svém dluhu a navíc bude splácet nižší částku.

Konsolidace dluhů Vám ušetří peníze

Půjčit si je dnes velmi snadné. Na dluh si koupíte dům, auto, televizi či dovolenou. Každý se proto může dostat do situace, kdy je pro něj výhodné využít konsolidace dluhů. Konsolidovat je možné veškeré dluhy, a to např.:

  • úvěry z kreditních karet
  • kontokorentní úvěr
  • hypotéční úvěr
  • spotřebitelský úvěr

Kosolidace úvěrů i u více společností

Dluhy můžete mít u různých společností. Konsolidací těchto dluhů sloučíte veškeré své nesplacené úvěry závazky do jednoho a splácíte jen jednu částku jedné společnosti.

Kromě toho, že získáte dobrý přehled o svém nesplaceném závazku, konsolidace dluhů Vám umožní splácet nižší částku než jste platili doposud všem společnostem dohromady.

Jak na to - konsolidace snadno a rychle

Dnes můžete konsolidovat prakticky veškeré dluhy, které splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, ať už u bank nebo splátkových společností. Pokud nevíte jak na to, rádi a zdarma Vám poradíme zde.

Parametry konsolidace dluhů

Konsolidace úvěrů může zahrnout neomezené množství úvěrů, jejichž celkový součet nesplacených částí je 30 000 až 300 000 Kč. U konsolidace úvěrů nepotřebujete ručitele ani zástavu.

Splácení veškerých Vašich půjček u jiných společností za Vás zajistí společnost poskytující konsolidaci úvěrů. U konsolidace dluhů si zpravidla můžete zvolit dobu splácení, typicky to může být až 96 měsíců.
Úvěry snadno a rychle

Půjčka bez doložení příjmu je příkladem rychlé a dostupné půjčky pro všechny. Pokud si nemůžete dovolit na peníze čekat příliš dlouho, může být pro Vás řešením rychlá půjčka ještě dnes. Pro klienty bez pracovního poměru nabízejí nebankovní společnosti půjčku pro nezměstnané hned - snadný, rychlý a dostupný úvěr na cokoliv.

© 2013 Uvery-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách mají pouze informativní charakter.