Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaký typ úvěru je pro Vás nejvhodnější
  • Na co si dát pozor
  • Jak si půjčit spolehlivě a bez rizik
Upozornění: Informace uvedené na těchto stránkách nemusí být aktuální a mohou být tedy v rozporu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nebankovní úvěry - úvěry bez registru

13-04-2014

Zahltily Vás výdaje a potřebujete si půjčit? Jenomže co když už máte kvůli své dřívější půjčce zápis v registru dlužníků a obáváte se, že Vám banka nepůjčí? Do podobné situace se může dostat každý z nás, ale jak to vyřešit? Jednou z možností je využít nebankovní úvěry.

Nebankovní úvěry jako snadné a rychlé řešení

Pokud žádáte o půjčku, poskytovatelé služeb velmi často kontrolují databáze dlužníků (největší je Centrální databáze dlužníků). Jestliže budete mít v rejstříku zápis, může to znemožnit získání úvěru. Existují však i nebankovní instituce, které se nedívají do registrů a díky tomu můžete mít nebankovní úvěr snadno a rychle k dispozici.

Nebankovní instituce a jejich nebankovní úvěry si vydobyly na našem finančním trhu své pevné místo. Je však důležité se v nabídce jednotlivých institucí dobře zorientovat a nenaletět podvodným a nevýhodným nabídkám.

Víte, za co všechno je možné ocitnout se v registru dlužníků?

  • Samozřejmě, pokud nesplácíte jiný úvěr.
  • Můžete se tam ovšem objevit i v případě, že své závazky hradíte, ale až po splatnosti.
  • Nezapomeňte, že ručení je také forma úvěru. Nesplácí-li osoba, které ručíte, jste za její dluhy zodpovědní vy.
  • Dejte si pozor také na neustálé čerpání z kreditní karty či na kontokorent. Zajistěte, abyste měli vždy splaceno v řádném termínu (bezúročném období).
  • Nemusí to být nutně jen za půjčky. Platíte včas všechny složenky?

Solidní nebankovní úvěry na míru

Patříte k těm, kteří s žádostí o úvěr v bance neuspěli? Anebo se prostě jen nechcete zdržovat a rádi byste měli své peníze ihned?

V tom případě se můžete obrátit na nebankovní instituce, které Vám půjčí za volnějších podmínek než banky. Vsaďte na nebankovní úvěry, které vyhovují všem Vašim potřebám a požadavkům. Máme pro Vás nebankovní úvěr přesně na míru!

Nebankovní úvěry - na co si dát pozor

Některé nebankovní úvěry mohou být značně nevýhodné a na to by si zájemci měli dát pozor. Vemte si raději půjčku s nízkými měsíčními splátkami od silné a solidní společnosti.

Půjčujeme na cokoliv, naše nebankovní úvěry jsou dostupné všem a schvalujeme je do 24 hodin! Myslíme také na pojištění schopnosti splácet a možnost předčasného splacení úvěru.

Úvěry bez registru

Úvěry bez registru nevyužívají pouze lidé, kteří mají v registru nějaký záznam. Úvěry bez registru jsou také vhodné pro toho, kdo požaduje vysokou rychlost vyřízení a udělení peněz, protože zjednodušením prověrky bonity se ušetří velké množství času.

Kdy se hodí úvěry bez registru

Může to být třeba situace, kdy Vám najednou „klekne“ auto a nutně si musíte pořídit nové. Úvěr na auto bez registru je v takové chvíli dostupným a rychlým řešením. Pokud tedy máte záznam v některém z registrů dlužníků, kupí se na vás dluhy, máte nízký příjem anebo prostě jen požadujete vysokou rychlost, můžete využít právě úvěry bez registru.

Nebankovní úvěry/ úvěry bez registru na cokoliv

Existuje hodně důvodů, proč si lidé chtějí nebo potřebují půjčit peníze. Sháníte kupříkladu úvěr na auto bez registru? Anebo byste rádi zrekonstruovali byt či rozjeli podnikání? Potřebujete rychle peníze a nevíte si rady, na koho se obrátit?

V takovém případě můžete využít nebankovní úvěry do 24 hodin, které Vám pomohou s nečekanými výdaji všeho druhu. Úvěry bez registru pak můžete využít libovolným způsobem.


Zpět na hlavní stránku

Doporučujeme

U úvěrů typu půjčka bez doložení příjmu není potřeba dokládat výši Vačeho příjmu a tuto půjčku tak dostanou v podstatě všichni. Rychle, téměř bleskově můžete získat peníze s využitím rychlé půjčky ještě dnes - je to snadné a rychlé. Nezaměstanným je určena půjčka pro nezměstnané hned, kdy lze získat peníze opravdu rychle a bez dokládání příjmů.

© 2013 Uvery-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách mají pouze informativní charakter.