Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaký typ úvěru je pro Vás nejvhodnější
  • Na co si dát pozor
  • Jak si půjčit spolehlivě a bez rizik
Upozornění: Informace uvedené na těchto stránkách nemusí být aktuální a mohou být tedy v rozporu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Spotřebitelský úvěr - půjčka na cokoliv

14-05-2014

Chcete si půjčit peníze? Potřebujete novou pračku, myčku, zahradní sekačku nebo si chcete dopřát zaslouženou dovolenou? Sjednejte si s námi spotřebitelský úvěr na cokoliv - tato rychlá půjčka je dostupná pro všechny.

Parametry spotřebitelského úvěru

Renomovaná společnost (GE Money Bank a.s.) Vám poskytne spotřebitelský úvěr ve výši 30 až 600 tisíc Kč s nízkou úrokovou sazbou. Podmínky úvěru Vám ušijeme na míru dle Vašich finančních možností. Dobu splácení si sami zvolíte v rozmezí od 24 do 72 měsíců (u půjček nad 200 tisíc Kč dokonce až 96 měsíců).

Do 200 tisíc je úvěr bez ručení

Máte možnost úvěr kdykoli předčasně splatit ať celý nebo jen částečně. Pro získání spotřebitelského úvěru není nutné mít ručitele či cokoliv zastavovat. Jen u úvěrů nad 200 tisíc Kč musí být druhý z manželů uveden jako spolužadatel, a u částek vyšších než 300 tisíc Kč je nutné mít spolužadatele.

Pojištění spotřebitelského úvěru

Máte-li strach z nenadále neschopnosti spotřebitelský úvěr splácet, můžete si úvěr pojistit pro případ pracovní neschopnosti, plné invalidity, úmrtí či ztráty zaměstnání.

Spotřebitelské úvěry - na co si dát pozor

Každý člověk se ve svém životě může dostat do situace, kdy potřebuje nutně peníze. Různé úvěry a půjčky poskytuje nesčetně institucí ať bankovních či nebankovních.

Není nic špatného jejich služeb někdy využít. Každý však musí být u sjednávání úvěrových smluv obezřetný, aby se nedostal do finančních potíží. Někdy bývají ve smlouvách různé „nástrahy“, kterých je nutné se vyvarovat (vysoké poplatky za vedení úvěru, sankce za prodlení apod.).

Z těchto důvodů je bezpečnější žádat o úvěr u bezúhonných institucí s dlouholetou tradicí.

Naše tipy

Nezaměstnaní mohou využí dostupné půjčky pro nezměstnané ihned. Snadná a okamžitá Půjčka bez doložení příjmu je příkladem rychlé a dostupné půjčky pro všechny. K dostupným nebankovním půjčkám se řadí také půjčka pro ženy na mateřské - půjčka ženám na MD.

© 2013 Uvery-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách mají pouze informativní charakter.